XIX Kongres Akademii po Dyplomie WETERYNARIA już 15-16.03.2025 r. w Warszawie! Sprawdź program kongresu >
XIX Kongres Akademii po Dyplomie WETERYNARIA już 15-16.03.2025 r. w Warszawie! Sprawdź program kongresu >
darmowy webinar
To nie są tanie rzeczy. O wartości czasu i pieniądza w weterynarii
Dr n. wet. Sylwia Lew-Kojrys
Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Pracowała w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką tej uczelni. W 2008 roku uzyskała tytuł doktora nauk weterynaryjnych. Z wydziałem była związana do 2019 roku. Obecnie pracuje w Weterynaryjnym Centrum Zdrowia „Lew” w Olsztynie. Jej zawodową pasją jest urologia i nefrologia weterynaryjna. Od lat pogłębia swoją wiedzę w tej dziedzinie oraz prowadzi warsztaty i szkolenia dla lekarzy weterynarii dotyczące tego tematu. Publikuje artykuły poświęcone urologii w pismach weterynaryjnych, w tym zagranicznych. Aktywnie uczestniczy w wydarzeniach edukacyjnych w kraju i za granicą. Należy do polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz do European Society of Veterinary Nephrology and Urology (ESVNU). W przychodni zajmuje się również chirurgią miękką oraz badaniami ultrasonograficznymi. Posiada tytuł specjalisty chorób psów i kotów oraz specjalisty radiologii zwierząt.
Lek. wet. Monika Knoppek
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej, „Marketing strategiczny na rynku farmaceutycznym” oraz studium szkoły trenerów biznesu „Moderator”. Posiada doświadczenie w pracy handlowej i marketingowej w 3 międzynarodowych firmach farmaceutycznych. Współpracuje z agencjami reklamowymi i szkołami trenerów. Od 4 lat właściciel firmy Vet Optima – aktywnie wspiera placówki weterynaryjne w działaniach biznesowych i marketingowych mających na celu ich rozwój.
Lek. wet. Rafał Niziołek
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie z 1996 roku. Specjalizuje się w echokardiografii, chorobach układu oddechowego oraz stanach nagłych i intensywnej terapii pacjentów kardiologicznych i pulmonologicznych – psów, kotów i fretek. Ma duże doświadczenie nabyte dzięki kilkunastoletniej pracy w różnych lecznicach, m.in. w Klinice Małych Zwierząt SGGW, oraz licznym stażom zagranicznym – w Szkocji, Szwajcarii, Szwecji. Odbył wiele szkoleń w ramach projektu ESAVS (CARDIOLOGY I-V, EMERGENCY AND CRITICAL CARE I-II). Członek Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologów Weterynaryjnych (ESVC) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Ratunkowej i Stanów Nagłych (IVECCS). Autor licznych publikacji naukowych, wykładowca na konferencjach w Polsce i za granicą. Od wielu lat prowadzi wykłady z dziedziny kardiologii w ramach Podyplomowego Studium Specjalizacyjnego Psów i Kotów w Warszawie. Założyciel Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej VETCARDIA, zajmującej się przypadkami kardiologicznymi i pulmonologicznymi.
Lek. wet. Jacek Garncarz
Absolwent warszawskiego Wydziału Weterynaryjnego SGGW z 1991 r. W latach 1990-1998 asystent w Katedrze Chirurgii Małych Zwierząt na Wydziale Weterynarii SGGW. Od 1998 roku prowadzi Okulistyczną Przychodnię Weterynaryjną w Warszawie. W 2014 zdał egzaminy na panelistę ECVO (European College of Veterinary Ophthalmologists) i uzyskał tytuł ESE ECVO (Eye Scheme Examiner ECVO). Wykładowca i trener na bardzo wielu konferencjach i warsztatach. Redaktor naukowy dwóch polskich wydań książki „Okulistyka Weterynaryjna Slattera”.
Webinar to interaktywna forma szkolenia, która z wykorzystaniem technologii informatycznych transmitowana jest do jego uczestników. Dzięki takiej formie, mogą Państwo posiąść wiedzę w wygodny sposób nie wychodząc z domu, z wykorzystaniem swojego komputera, tabletu lub telefonu. Szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym, co daje Państwu możliwość zadawania pytań z wykorzystaniem czatu.